Skip to content

قیمت لحظه ای و روز انواع آهن آلات و مقاطع فولادی

برای دریافت قیمت روز آهن آلات مانند موارد زیر می توانید با تلفن 88654200 تماس بگیرید.

 • قیمت توری مش فلزی و حرارتی

  توری مش فلزی، شبکه ای از میلگردهای فولادی و یا مفتول های فلزی است. این شبکه از مفتول و میلگرد به صورت افقی و عمودی روی هم قرار گرفته اند. توری مش فلزی معمولاً به صورت مربعی بوده که به آن چشمه می گویند.
  مش بندی یا ایجاد توری مش فلزی، سبب افزایش مقاومت و استحکام ناحیه مورد استفاده می شود. ایجاد شبکه مقاوم در فونداسیون (پی) ساختمان، سقف و دیوار سازه از مهمترین کاربردهای توری مش فلزی است. نوع آماده سازی و عرضه به بازار نیز غالباً به صورت پنلی، ورقی و رولی صورت می پذیرد.
  برای مشاهده قیمت توری مش فلزی >> اینجا کلیک کنید<<

  توری جوشی

 • قیمت سپری آهنی

  سپری آهنی یکی از انواع پروفیل های فولادی است که ظاهری T شکل دارد. به دلیل همین شباهت به سپری آهنی، پروفیل T شکل نیز می گویند. سپری از دو بخش اصلی بال و جان تشکیل شده است. بخش بالایی پروفیل، بال و ضلع عمودی، جان یا ارتفاع سپری نام دارد. ضخامت جان از فاکتورهای مهم در مشخصات فنی سپری آهنی بوده و نام گذاری پروفیل بعضاً با این فاکتور انجام می شود. به عنوان مثال T40 به سپری آهنی با ضخامت 4 میلیمتر اطلاق می شود.
  برای مشاهده قیمت سپری آهنی >> اینجا کلیک کنید <<
  وزن سپری

 • قیمت تسمه فلزی

  تسمه فلزی با استفاده از ورق فولادی ساخته می شود. به زبان ساده، تسمه فلزی مقطعی است که طول و عرض آن در قیاس با ضخامت زیاد است. از این رو همانند یک کش یا کمربند مقاوم و مستحکم فلزی عمل می کند. به راحتی در دور بار و یا جسم مورد نظر قرار می گیرد و آن را محکم در جای خود نگه می دارد. بعضاً به تسمه فلزی، تسمه فولادی یا تسمه آهنی نیز می گویند.
  برای مشاهده قیمت تسمه فلزی >> اینجا کلیک کنید <<
  تسمه فلزی و فولادی

 • قیمت صفحه ستون و بولت

  صفحه ستون ( به انگلیسی Base Plate ) یکی از اجزای مهم در سازه به شمار می رود. صفحه ستون از یک ورق فولادی نسبتاً ضخیم تشکیل شده که در پای ستون قرار می گیرد. به زبان ساده تر، ورق های مسطح با ضخامت های مختلف که برای اتصال بهتر ستون استفاده می شود.

  صفحه ستون یا همان بیس پلیت، نقش بسزایی در پایداری ستون و تقویت استحکام آن دارد. این کار به واسطه توزیع و پخش کردن نیروهای وارده به ستون صورت می پذیرد. در نتیجه فشار کمتری به ستون وارد می شود و سازه حالت ایمن و پایدارتری خواهد داشت.

  برای مشاهده قیمت صفحه ستون و بولت >> اینجا کلیک کنید <<

  صفحه ستون و بولت

 • قیمت شیر کشویی

  شیر فلکه کشویی فولادی یکی از انواع پرکاربرد شیرآلات فولادی به شمار می رود. باز و بسته کردن و تنظیم جریان سیالات (مایع و گاز) در سیستم‌های لوله کشی مهمترین کاربرد شیرآلات است. در همین راستا شیر فلکه کشویی فولادی به عنوان یکی از زیرگروه های مهم شیرآلات در صنایع مختلف استفاده می شود. قطع و وصل کردن جریان با کمترین افت فشار، مهمترین ویژگی این نوع شیرآلات فولادی است.
  برای مشاهده قیمت شیر کشویی فولادی >> اینجا کلیک کنید <<

  شیر کشویی فولادی

 • قیمت شیر چدنی

  شیرآلات با قابلیت تنظیم جریان سیالات و مایعات (قطع و وصل کردن جریان) از اتصالات پرکاربرد می باشد. شیرآلات دارای انواع مختلف شیرآلات فولادی، شیرآلات چدنی و شیرآلات برنجی هستند. در این راستا، شیرآلات چدنی به دلیل مقاومت بالا، کاربرد زیادی داشته و از جمله شیرآلات صنعتی پرتقاضا در بازار است.
  شیر فلکه چدنی یکی از انواع شیرآلات مهم و پراستفاده برای قطع و وصل و تنظیم جریان به ویژه در صنعت به شمار می رود. شیرفلکه چدنی در انواع گوناگون و در سایزهای مختلف طراحی و تولید می شود. تنوع سایز و اندازه، امکان استفاده از این نوع شیرآلات چدنی را در طیف وسیعی از کارها میسر کرده است.
  برای مشاهده قیمت شیرآلات چدنی >> اینجا کلیک کنید <<
  شیر آلات چدنی

 • قیمت شیر کربن استیل

  شیرآلات کربن استیل یکی از انواع شیرآلات برای تأسیسات مکانیکی و سیستم های لوله کشی است. شیر کربن استیل بر پایه آلیاژ فولاد و با درصدی از کربن ساخته می شود. میزان کربن موجود، سبب تقسیم بندی شیرآلات به گریدهای مختلف می شود. نظیر فولاد کم کربن، کربن متوسط و کربن بالا. شیرآلات کربن استیل برای کنترل کردن جریان سیال استفاده می شود. تنظیم و قطع و وصل کردن جریان از مهمترین موارد محسوب می شود.
  برای مشاهده قیمت شیر کربن استیل >> اینجا کلیک کنید <<

 • قیمت شیر پروانه ای
 • قیمت شیر یک طرفه (خودکار)
 • قیمت شیر صافی
 • قیمت شیر گازی

  شیر گاز از جمله شیرآلات کاربردی برای قطع و وصل کردن جریان گاز به شمار می رود. این شیرآلات در جنس های مختلفی نظیر شیرآلات چدنی، شیرآلات فولادی و شیرآلات برنجی ساخته می شود. نوع برنجی آن به دلیل کیفیت و قیمت مناسب، یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین نوع شیرآلات گازی است.
  جالب است بدانید به شیر گازی برنجی، شیر توپی برنجی نیز می گویند. علت آن داشتن یک سیت توپی یا همان کروی شکل در ساختار بدنه این نوع شیرآلات است. همچنین اتصال شیر توپی برنجی از نوع رزوه ای و NPT می باشد.
  برای مشاهده قیمت شیر گازی >> اینجا کلیک کنید <<

 • قیمت شیر برنجی

  شیر گازی برنجی
  برای مشاهده قیمت شیر برنجی >> اینجا کلیک کنید <<

 • قیمت فلنج و گسکت

  فلنچ به عنوان ابزار و قطعاتی کاربردی برای اتصال آسان و مطمئن لوله و تجهیزات پایپینگ کاربرد دارد. امروزه انواع فلنج با مزایای کم نظیر خود، یکی از ابزارهای محبوب و پر استفاده در لوله کشی و تأسیسات است. همین امر سبب شده تا مشخصات فنی و ابعاد فلنج بسیار گسترده بوده و فاکتورهای مختلفی بر قیمت فروش فلنج مؤثر باشد.
  برای مشاهده قیمت فلنج و گسکت >> اینجا کلیک کنید <<

  فلنج و اتصالات

 • قیمت الکترود و سیم جوش

  الکترود جوش سیمی فلزی است که امکان انجام جوشکاری را فراهم می کند. جنس الکترود جوش یا همان سیم جوش، معمولاً فلزی و یا گرافیتی است. دور آن پوششی با نام فلاکس قرار دارد که سبب عبور جریان برق و انجام جوشکاری می شود. به زبان ساده، الکترود جوش رابط و تسهیل کننده جوشکاری دو عضو می باشد.
  برای مشاهده قیمت الکترود >> اینجا کلیک کنید <<

 برای دریافت قیمت سایر مقاطع فولادی با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.