Skip to content

قیمت اتصالات جوشی مانیسمان و گازی

اتصالات لوله که از انواع آن می توان به اتصالات مانیسمان رده 40 ، اتصالات گازی، اتصالات سیاه ، اتصالات فشار قوی و اتصالات گالوانیزه اشاره کرد، به عنوان یکی از رایج ترین انواع اتصالات فلزی شناخته می شود.

در لیست زیر لیست انواع اتصالات را می توانید مشاهده نمایید و برای مشاهده قیمت انواع سایز ها، روی اتصال مورد نظر کلیک کنید. همچنین برای دریافت قیمت روز و اطلاع از تخفیف های انواع اتصالات با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

قیمت اتصالات جوشی لوله گاز

قیمت اتصالات جوشی مانیسمان رده 40

قیمت اتصالات درزدار جوشی

مزایای استفاده از اتصالات گازی

اتصالات از جهات مختلف دارای مزیت های فراوانی هستند. چراکه خطوط انتقال گاز و مسیر لوله کشی نیاز به تغییرات متعددی دارد. از این رو اتصالات مختلف نظیر اتصالات جوشی گاز عنصری کلیدی در این خصوص هستند. از جمله مزیت های بهره مندی از این تجهیزات عبارتند از:

 • امکان تغییر جهت در مسیر لوله کشی گاز. انواع زانویی جوشی درزدار یا مانیسمان کاربرد فراوانی دارند.
 • امکان تغییر اندازه و سایز لوله گاز، این کار اغلب به وسیله تبدیل جوشی گاز انجام می شود.
 • ایجاد انشعاب و شاخه های مختلف در جهت های گوناگون. انشعاب گیری به وسیله انواع سه راهی‌، تبدیل و چهار راهی صورت می پذیرد.
 • امکان اتصال به دستگاه ها و تجهیزات مختلف. اتصال بوشن می تواند در این زمینه کاربردی باشد.
 • مسدود کردن مسیر های لوله کشی. گپ و درپوش فلزی انتخاب خوبی برای این امر هستند.

راهنمای خرید لوله و اتصالات گاز

برای خرید انواع لوله و اتصالات فلزی بهتر است به چند نکته مهم توجه داشته باشید. نکاتی که می تواند در انتخاب درست و خرید لوله و اتصالات گاز با بهترین قیمت بسیار مؤثر باشد.

 • زمینه استفاده و کاربرد
  نوع مصرف عامل کلیدی در انتخاب لوله و اتصالات است. طبیعتاً لوله و اتصالات گاز خانگی با تجهیزات صنعتی همچون کارخانه ها تفاوت بسیاری دارند. شرایط لوله کشی نظیر توکار یا روکار بودن نیز در انتخاب مؤثر است.
 • مشخصات فنی لوله و اتصالات گاز
  مشخصات فنی عامل مهم و بسیار کاربردی است. ضخامت لوله ها و قطر لوله ها دو پارامتر کلیدی است. افزایش میزان جریان گاز و همچنین حوزه مصرف بزرگتر، نیازمند تجهیزات با مشخصات فنی بالاتر می باشد.
  در این خصوص توجه به رده بندی و طراحی لوله برای فشار یا دمای خاص اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال لوله های غیرفلزی نظیر پلی‌اتیلن و پلیمر برخلاف لوله های فلزی برای فشار کمتر طراحی شده‌اند.
 • شرکت و برند لوله و اتصالات گازی
  برند سازنده عامل مهمی در کیفیت و قیمت تجهیزات است. در این زمینه لوله گاز سپاهان و لوله گازی سپنتا از نام های شناخته شده هستند. برند های لوله و اتصالات گازی آریا، ساوه و اهواز نیز از دیگر شرکت های فعال به شمار می روند.
 • مرکز فروش و عرضه محصولات
  نمایندگی لوله و اتصالات گاز و مرکز فروش معتبر تضمین کننده کیفیت ساخت لوله هاست. ضمن آن که امکان مشاوره، تنوع محصولات و خرید با بهترین قیمت را به ارمغان می آورد. شرکت فولاد جهان مهر با بیش از 20 سال تجربه در زمینه فروش لوله و اتصالات فلزی آماده ارائه خدمات است.
 • قیمت لوله و اتصالات گاز
  هزینه و قیمت خرید لوله و اتصالات گازی از دغدغه های اصلی خریداران است. شیوه تولید، جنس و مشخصات فنی لوله و اتصالات فلزی مهمترین و شاید اثرگذارترین پارامتر است. افزایش رده، ضخامت و طول لوله گاز افزایش خدمات و قیمت را به دنبال دارد. به عنوان مثال قیمت لوله گاز 12 متری در قیاس با قیمت لوله گاز 6 متری بالاتر است.

اتصالات جوشی سیاه

اتصالات لوله مانیسمان رده 40

اتصالات مانیسمان بر اساس استاندارد ASME B16.9 ساخته می شوند. از جمله اتصالات مانیسمان می توان به زانو 90 درجه ، زانو 45 درجه ، سه راهی نامساوی ، سه راهی مساوی، تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره ، بوشن و سردنده اشاره کرد. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V شکل بوده ( کونیک شده می باشد) و به منظور جوشکاری پخ زده می شود. قیمت اتصالات مانیسمان با توجه شرکت سازنده متفاوت است برای مثال اتصالات بدون درز آسا از اتصالات مانیسمان بنکن گرانتر است.

انواع اتصالات فلزی سیاه

اتصالات از جمله ابزارهای بسیار کاربردی در زمینه تجهیزات پایپینگ و کارهای صنعتی نظیر خطوط انتقال است. در همین راستا اتصالات فولادی از جمله اتصالات سیاه درزدار و اتصالات جوشی درزدار انواع مختلفی دارند. از جمله مهمترین آن ها عبارتند از:

 • اتصالات زانویی ۹۰ درجه جوشی  سیاه و 45 درجه درزدار برای تغییر مسیر لوله
 • اتصالات سه راهی مساوی جوشی سیاه و اتصالات سه راهی نامساوی جوشی درزدار برای انشعاب و اتصال در لوله ها
 • اتصالات تبدیل جوشی درزدار برای تغییر قطر لوله ها و وصل کردن دو لوله با اندازه های مختلف
 • بوشن جوشی درزدار برای اتصال لوله های مختلف
 • گپ جوشی درزدار به منظور انسداد انتهای ولوله های فلزی
 • سردنده جوشی درزدار برای دنده دار نمودن سر لوله ها نظیر سر دنده درزدار NPT

اتصالات مانیسمان رده 40

روش ساخت اتصالات جوشی درزدار

برای ساخت چنین اتصالاتی از قرارگیری دو قطعه روی هم و جوشکاری کناره های آن استفاده می گردد. هرچه درجه خلوص فولاد به کارگیری شده بیشتر باشد، کیفیت و مرغوبیت اتصالات جوشی درزدار بالاتر خواهدبود.

خرید اتصالات جوشی سیاه

شرکت فولاد جهان مهر به صورت تخصصی در زمینه فروش لوله و اتصالات و آهن آلات فعالیت دارد. تجربه بیش از 5 دهه، تنوع محصولات، ارسال به سراسر کشور و قیمت مناسب از مزایای فولاد جهان مهر است. مزایایی که توانسته نظر رضایت مخاطبان و خریداران را جلب نماید.

برای بررسی قیمت آنلاین و روز لوله و اتصالات لوله سیاه درزدار و انواع اتصالات می‌توانید به صفحه محصولات نگاهی بیندازید. همچنین توصیه می‌کنیم برای مشاوره تخصصی و خرید با بهترین قیمت لوله فولادی با مشاوران ما با شماره 88654200 تماس بگیرید.

قیمت اتصالات جوشی فلزی