Skip to content

قیمت کپ جوشی مانیسمان ( بدون درز ) رده 40

۴۰,۰۰۰ 

برای دریافت جدیدترین قیمت کپ جوشی مانیسمان ( بدون درز ) رده 40 بنکن ، اتصالات مانیسمان و درزدار ایران اتصال، اتصالات مانیسمان و گازی امین، سیاه توپی برزیل در سایز های مختلف می توانید به تصویر زیر مراجعه نمایید و همچنین برای دریافت آخرین قیمت با تخفیف ویژه با تلفن 88654200 تماس بگیرید.

لیست قیمت اتصالات جوشی بنکن، درزدار ایران اتصال، گازی امین و سیاه توپی برزیل

لیست قیمت اتصالات مانیسمان بنکن

لیست قیمت اتصالات مانیسمان بنکن

برای دریافت فایل با کیفیت لیست قیمت اتصالات مانیسمان بنکن >>اینجا کلیک کنید<<

لیست قیمت اتصالات مانیسمان بدون درز و سیاه درزدار ایران اتصال

لیست قیمت اتصالات مانیسمان بدون درز و سیاه درزدار ایران اتصال

برای دریافت فایل با کیفیت لیست قیمت اتصالات مانیسمان بدون درز و سیاه درزدار ایران اتصال >>اینجا کلیک کنید<<

لیست قیمت اتصالات دنده ای سیاه توپی برزیلی

لیست قیمت اتصالات سیاه توپی برزیلی

برای دریافت فایل با کیفیت لیست قیمت اتصالات سیاه توپی برزیلی >>اینجا کلیک کنید<<

اتصال کپ مانیسمان

اتصال کپ Butt Seamless End Cap مانیسمان در دو نوع کپ تخت و کپ گود طراحی و ساخته می شود. کپ مانیسمان تخت معمولاً تا سایز 6 اینچ و کپ گود تا سایز 12 اینچ تولید می گردد.

کپ مانیسمان بدون درز جوشی

کاربرد کپ مانیسمان

این نوع اتصالات برای مسدود کردن و به نوعی کور کردن مسیر و خطوط لوله کشی کاربرد دارند.

روش ساخت کپ جوشی مانیسمان

کپ جوشی مانیسمان از فولاد ضد زنگ به روش یک تکه بدون درز تولید می شود و در فرایند تولید آن از هیچ نوع جوشکاری استفاده نمی شود.
معمولا کپ جوشی به صورت لب به لب در کنار لوله مانیسمان هم سایز خود قرار می گیرد و حالت V را ایجاد می کند و دور آن با دقت بالا جوشکاری می شود طوری که آب بندی شده و هیچ گونه درزی وجود نداشته باشد. بعد از اتمام کار کلیه جوش ها تست می شود.

در تولید کپ مانیسمان ، دو روش برای ساخت وجود دارد:

  • تولید کپ جوشی به روش سرد؛
  • تولید کپ جوشی به روش گرم که روش گرم آن از مزایای بیشتری برخوردار است مثل بالا بودن کیفیت کپ ها؛ استاندارد بودن قطر خارجی کپ ها ؛ تیراژ تولید بسیار بالا دارد و قیمت کمتر.

از برند مطرح در زمینه کپ بدون درز مانیسمان می توان به اتصالات مانیسمان بنکن، اتصالات بدون درز ایران اتصال آسیا ، اتصالات مانیسمان امین و … اشاره کرد.

قیمت کپ جوشی مانیسمان بدون درز

قمیت کپ مانیسمان بدون درز با توجه به سایز، رده اتصال و برند متفاوت می باشد. برای دریافت جدید ترین قیمت انواع کپ جوشی مانیسمان بدون درز رده 40، رده 20 و رده 80 می توانید اینجا >>کلیک کنید<<

قیمت کپ جوشی مانیسمان ( بدون درز ) رده 40

قیمت کپ جوشی مانیسمان ( بدون درز ) رده 40 به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

  • برند و شرکت سازنده اتصالات مانیسمان
  • قیمت جهانی فلزات و میزان عرضه و تقاضا
  • ابعاد و اندازه لوله و اتصالات لوله کشی و پایپینگ
  • مرکز فروش اتصالات لوله مانیسمان

روش تولید اتصالات مانیسمان بدون درز

اتصالات مانیسمان بدون درز از فولاد ضد زنگ به روش یک تکه بدون درز تولید می شود و در فرایند تولید آن از هیچ نوع جوشکاری استفاده نمی شود.
معمولا اتصالات بدون درز به صورت لب به لب در کنار لوله مانیسمان هم سایز خود قرار می گیرد و دور آن با دقت بالا جوشکاری می شود طوری که آب بندی شده و هیچ گونه درزی وجود نداشته باشد.
طرف دیگر آن نیز به همین ترتیب به لوله بعدی جوش داده می شود و تغییر جهت لوله مورد نظر انجام شده و بعد از اتمام کار کلیه جوشها تست می شود. کلیه اتصالات مانیسمان از این قاعده مستثنا نیستند.
در ساخت اتصالات مانیسمان بدون درز، دو روش جهت تولید وجود دارد: تولید زانو جوشی به روش سرد؛ تولید زانو جوشی به روش گرم که روش گرم آن از مزایایی مثل بالا بودن کیفیت اتصالات بدون درز؛ استاندارد بودن قطر خارجی اتصالات بدون درز؛ تیراژ تولید بسیار بالا دارد.

کاربرد اتصالات مانیسمان رده 40

از آنجایی که لوله‌ مانیسمان مقاومت بالایی در برابر فشار و دمای بالا دارند و به همین دلیل برای بالا نگه داشتن کیفیت پایپینگ و لوله کشی لازم است از نوع اتصالات متناسب با لوله‌ بدون درز استفاده شود. استفاده از اتصالات جوشی سیاه درزدار برای وصل کردن لوله‌ مانیسمان موجب ‌می‌شود تا کیفیت لوله کشی تا میزان زیادی کاهش پیدا کند.

اتصالات بدون درز لوله مانیسمان

اتصالات مانیسمان بر اساس استاندارد ASME B16.9 ساخته می شوند. از جمله اتصالات مانیسمان می توان به زانو ۹۰ درجه ، زانو ۴۵ درجه ، سه راهی نامساوی ، سه راهی مساوی، تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره ، بوشن و سردنده اشاره کرد. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V شکل بوده و به منظور جوشکاری پخ زده می شود. قیمت اتصالات مانیسمان با توجه شرکت سازنده متفاوت است برای مثال اتصالات بدون درز آسا از اتصالات مانیسمان بنکن گرانتر است.

مزایای اتصالات لوله مانیسمان

  • دارا بودن ساختاری یکدست و بدون درز و شکاف، در نتیجه مقاومت بسیار بالا.
  • مقاوم در برابر فشار، مواد سمی، خوردگی و عدم بروز آسیب و ترک های احتمالی
  • دوام قابل توجه در برابر شرایط محیطی دشوار نظیر رطوبت و دمای بسیار بالا
  • لوله و اتصالات مانیسمان طول عمر بالایی داشته و در اندازه های مختلفی تولید می شوند. در نتیجه برای شرایط گوناگون می توان نمونه مناسب آن را انتخاب و به کارگیری نمود. لوله مانیسمان رده ۴۰ به عنوان پرکاربردترین انواع لوله مانیسمان محسوب می شود.

برای دریافت قیمت امروز اتصالات لوله مانیسمان رده 20 ، رده 40 ، رده 80 ، رده 160 و یا اتصالات جوشی سیاه درزدار گازی ایرانی و خارجی مانند بنکن BENKAN و ایران اتصال در سایز 1 , 1/4 1 , 1/2 1 , 2 , 1/2 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 8 , 10 , 12 , 14 , 16 , 18 , 20 , 22 , 24 اینچ می توانید با شماره ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ داخلی ۲۰۱ الی ۲۰۸ تماس بگیرید.

انواع اتصالات فلزی مانیسمان رده 40

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت کپ جوشی مانیسمان ( بدون درز ) رده 40”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *