Skip to content

لوله و اتصالات سیاه درزدار

لوله سیاه درزدار که از انواع آن می توان به لوله صنعتی ، لوله جدار چاه عمیق آب، لوله داربست ، لوله اسپیرال و لوله گاز اشاره کرد، به عنوان یکی از رایج ترین انواع لوله فلزی شناخته می شود..

قیمت لوله سیاه درزدار براساس سایز لوله و سبک و سنگین بودن آن و شرکت سازنده تعیین می شود، در حال حاضر قیمت هر کیلو شاخه آن بین 1 ریال تا 36,500,000 ریال است.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله سیاه درزدار با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

قیمت لوله جدار چاه عمیق

قیمت لوله داربستی و لوله اسپیرال

نامقیمت
قیمت لوله اسپیرال سیاه و گالوانیزه۴۷۰,۰۰۰ 
قیمت لوله داربست 6 متری۴۱۰,۰۰۰ ۴۱۵,۰۰۰ 

از جمله سازندگان مطرح لوله اسپیرال می توان به لوله اسپیرال ساوه، لوله اسپیرال سدید و لوله اسپیرال گالوپ اشاره کرد.

توجه داشته باشید قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه با توجه به عملیات گالوانیزاسیون گرانتر از لوله اسپیرال کربن استیل می باشد.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله اسپیرال و لوله داربستی با تلفن 88654200 تماس بگیرید.

قیمت لوله صنعتی

قیمت لوله صنعتی فولادی با توجه به سایز و کارخانه سازنده متفاوت می باشد. در حال حاضر قیمت لوله صنعتی ضخامت 2 میل از کیلویی 405/000 تا 440/000 ریال می باشد.
از جمله سازندگان مطرح لوله صنعتی می توان به لوله صنعذذذذذتی سپاهان اصفهان ، لوله صنعتی کچو و لوله سپنتا اشاره کرد.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله صنعتی با تلفن 88654200 تماس بگیرید.

برای مشاهده و دریافت قیمت اتصالات جوشی سیاه >> اینجا کلیک کنید <<

لوله سیاه به کمک ورق فولادی و طی فرآیند جوشکاری و سخت کاری تولید می شوند. اتصالات جوشی درزدار با دارا بودن جوش، درز و امکان اتصال آسان به سایر تجهیزات، کاربرد فراوانی دارند. در بخش زیر قیمت انواع لوله سیاه قابل مشاهده می باشد و در ادامه ویدیو روش ساخت لوله سیاه درزدار و مزایا، کاربرد و استاندارد های این لوله بیان شده است.

لوله مانیسمان دقیق کاوه ایرانیان

آشنایی با لوله درزدار

شاید از خود بپرسید، لوله و اتصالات سیاه درزدار چیست و به چه نوع تجهیزاتی گفته می شود؟ در پاسخ باید گفت لوله و اتصالات سیاه درزدار اغلب از جنس فولاد یا استیل هستند. این تجهیزات تحت فشار و دمای قابل توجه تولید می‌شوند تا مقاومت بالایی داشته باشند.

لوله سیاه درزدار لوله ای است که به کمک خم نمودن و اتصال لبه ورق‌ آهن و جوش دادن درزها، ساخته می شود. نامگذاری درزدار بودن این تجهیزات نیز تا حد زیادی از این ویژگی سرچشمه می گیرد. به بیانی دیگر این تجهیزات بر خلاف لوله و اتصالات مانیسمان که ساختاری یکپارچه دارند، داری درز و جوشکاری هستند.

به واسطه داشتن درز و جوش، امکان استفاده از لوله و اتصالات سیاه درز بسیار ساده و آسان است. هر چند این مورد سبب شده تا قدری در برابر خوردگی آسیب پذیر باشند. همچنین مقاومت آن ها از سایر اتصالات به ویژه لوله و اتصالات لوله مانیسمان کمتر باشد. اما از طرفی دیگر هزینه به مراتب کمتر و مقرون به صرفه تری نسبت به این نوع اتصالات دارند.

انواع لوله درزدار

از مهمترین انواع لوله درزدار می توان به لوله جوشی سیاه درزدار و لوله گالوانیزه اشاره کرد.
لوله گالوانیزه درزدار به واسطه آبکاری پوششی روی مذاب ساخته می شود. این نوع لوله ها در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و ساختمان کاربرد دارند.

لوله‌ جوشی درزدار در دو نوع سبک و سنگین تولید می شوند. این لوله ها اغلب برای امور ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای مشاهده قیمت لوله سیاه درزدار سبک و سنگین و انواع لوله گالوانیزه می توانید به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

لوله صنعتی

کاربرد انواع لوله سیاه درزدار

مقاومت مناسب و رضایت‌بخش، امکان اتصال آسان و قابلیت جوشکاری، سبب کاربرد فراوان انواع لوله و اتصالات سیاه درزدار شده‌است. از جمله :

 • گزینه ای ایده آل برای سیستم لوله کشی و اتصال لوله ها به ویژه مصارف خانگی
 • قابلیت استفاده برای ساخت مخازن سوختی و CNG.
 • امکان استفاده در سیستم های آبرسانی، انشعاب گرفتن یا مسدود نمودن مسیر
 • ساخت انواع سازه های فولادی و انواع سیستم های گرمایشی
 • پرکاربرد در صنایع مختلف نظیر صنایع غذایی، دارویی، کشاورزی و حتی پتروشیمی
 • امکان استاده در صنایعی نظیر نظامی، کشتی سازی و …

مزایای خرید لوله درزدار

 • انواع لوله و اتصالات سیاه درزدار دارای کیفیت و طول عمر نسبتاً طولانی هستند.
 • قابلیت جوشکاری داشته و امکان اتصال به سایر تجهیزات پایپینگ را میسر می کنند.
 • سرعت انجام کار بالایی داشته و از قابلیت تعویض ساده ای برخوردار است.
 • نمونه های مختلفی در ابعاد گوناگون دارد که امکان استفاده در شرایط متفاوت را فراهم کرده است.
 • روش تولید خاص و پیچیده ای نداشته و امکان دسترسی آن ها آسان است.
 • قیمت نسبتاً مناسب و مقرون به صرفه داشته و از اتصالات مانیسمان قیمت کمتری دارند.

برای بررسی و مشاهده قیمت اتصالات لوله سیاه درزدار نظیر لیست قیمت اتصالات جوشی سیاه می‌توانید به‌صفحه محصولات مراجعه نمایید.

لوله گازی

مشخصات فنی اتصالات جوشی سیاه

داشتن جوش و درز بر روی اتصالات درزدار مهمترین ویژگی در مشخات فنی اتصالات سیاه درزدار است. این اتصالات در ابعاد مختلفی از سایز 2/1 اینچ گرفته تا 16 اینچ و بالاتر طراحی و تولید می شوند. تطبیق مناسب با شرایط آب و هوایی مختلف یکی دیگر از ویژگی های خوب اتصالات سیاه درزدار است.

اتصالات درزدار قابلیت استفاده در انواع سیستم های خانگی و لوله کشی را دارند. اما وجود درز و جوش باعث شده تا قدری استحکام آن ها در برابر خوردگی و پوسیدگی بیشتر باشد. لذا در موارد سنگین، دما و فشار زیاد چندان مورد استفاده نیستند.

این قطعات نیازی به اندازه گیری دقیق لبه با لوله ندارند. در صورتی که در سایر اتصالات این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین سطح نسبتاً صاف و یکنواختی دارند که این امر سبب افزایش کیفیت جوش سایر اتصالات می گردد.

ساخت لوله سیاه درزدار و گاز

ویدیو ساخت لوله درز مستقیم

برای مشاهده ویدیو ساخت لوله سیاه درزدار در یوتیوب اینجا کلیک کنید

استاندارد لوله و اتصالات سیاه درزدار

برای ساخت و تولید انواع لوله و اتصالات سیاه درزدار استانداردهای مختلفی وجود دارد. برخی از آن ها در ارتباط با مواد تولیدی و آلیاژ است، برخی نیز در ارتباط با ابعاد و اندازه های اتصالات.
به عنوان مثال استانداردهای A234، A420، A403 ASTM از جمله معیارهای مهم برای آلیاژهای مورد استفاده است. استاندارد B16.9 ASTM برای معیارهای درز جوش و استاندارد B16.49 ASTM برای جزئیات نامگذاری اتصالات جوشی درزدار درنظرگرفته شده است.

انواع برند لوله و اتصالات سیاه درزدار

امروزه شرکت های مختلفی در کشور اقدام به تولید و عرضه انواع لوله و اتصالات سیاه درزدار می نمایند. از مهمترین آن‌ها می‌توان‌به اتصالات جوشی ایران اتصال، اتصالات درزدار آریا، اتصالات درزدار امین و اتصالات درزدار میثاق اشاره کرد.

قیمت لوله و اتصالات سیاه درزدار

اگر نگاهی به لیست قیمت لوله سیاه درزدار و انواع اتصالات بیندازید، شاهد دامنه بزرگی از قیمت ها خواهید بود. زیرا قیمت لوله سیاه درزدار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

 • نوع لوله سیاه درزدار، ابعاد و اندازه آن یکی از مهمترین فاکتورهاست. لوله و اتصالات بزگتر به دلیل وزن فولاد بیشتر، قیمت بالاتری دارند.
 • نوع کاربرد، جنس اتصالات و لوله سیاه و کیفیت تولید نیز بر قیمت لوله فولادی سیاه اثر گذار است. لوله های مناسب برای کارهای خانگی و سیستم های کوچک اغلب هزینه کمتری دارند.
 • برند سازنده از دیگر موارد مؤثر است که می تواند تا حدودی قیمت خرید را دست خوش تغییر نماید.
 • شرایط اجتماعی نظیر میزان عرضه و تقاضا و شرایط جهانی نظیر قیمت فلزات هم می‌تواند اثرگذار باشد.
 • فاصله حمل، بارگیری و ارسال از دیگر پارامترهای قابل توجه می باشد.
 • مرکز فروش معتبر و ارائه‌ محصولات متنوع و مختلف، می‌تواند تناسب کیفیت و قیمت به همراه داشته باشد.

خرید لوله و اتصالات سیاه درزدار

شرکت فولاد جهان مهر به صورت تخصصی در زمینه فروش لوله و اتصالات و آهن آلات فعالیت دارد. تجربه بیش از 5 دهه، تنوع محصولات، ارسال به سراسر کشور وقیمت مناسب از مزایای فولاد جهان مهر است. مزایایی که توانسته نظر رضایت مخاطبان و خریداران را جلب نماید.

برای بررسی قیمت آنلاین و روز لوله و اتصالات لوله سیاه درزدار و انواع اتصالات می‌توانید به صفحه محصولات نگاهی بیندازید. همچنین توصیه می‌کنیم برای مشاوره تخصصی و خرید با بهترین قیمت لوله فولادی درزدار با مشاوران ما با شماره 88654200 تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان