Skip to content

لیست قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز

قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز براساس سایز لوله تعیین می شود، در حال حاضر قیمت هر شاخه آن بین 12,200,000 ریال تا 50,000,000 ریال است. در زیر لیست قیمت این لوله را می توانید مشاهده نمایید.

لوله اهواز مانیسمان رده ۴۰ (لوله کربن استیل بدون درز ) از سایز 1 تا 6 اینچ و ضخامتی در بازه‌ی ۲ تا ۱۰ میلی‌ متر خواهد داشت.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز می توانید با تلفن 88654200 – 021 تماس بگیرید.

لوله مانیسمان رده ۴۰ چیست؟

لوله مانیسمان رده ۴۰ سایزی از حدود ۱ تا ۱۲ اینچ و ضخامتی در بازه‌ی ۲ تا ۱۰ میلی‌ متر خواهد داشت. وزن این محصول در برخی موارد تا ۵۰۰ کیلوگرم هم می‌رسد

برای مشاهده جدول وزن و قیمت لوله مانیسمان در سایر برندها و رده ها >>اینجا کلیک کنید<<.

این رده از لوله مانیسمان عرف ترین رده از لوله کرین استیل بدون درز می باشد و در بیشتر پروژه ها از لوله مانیسمان رده 40 استفاده می شود.

برای مشاهده تفاوت لوله مانیسمان بدون درز رده 40 و لوله مانیسمان رده 20 >> اینجا کلیک کنید<<

لوله مانیسمان رده 40

لوله آتش نشانی

در سیستم های اطفا حریق و آتشنشانی با توجه به اینکه نیاز است تا آب یا گاز با فشار بالا در سیستم تزریق باشد می بایست از لوله فولادی استفاده کرد که تحمل فشار بالا را داشته باشد به همین دلیل برای لوله کشی آتش نشانی معمولا از لوله مانیسمان رده ۲۰ و ۴۰ استفاده می شود. که در صورتی که فشار بالا باشد نیاز است تا از لوله مانیسمان رده ۴۰ استفاده شود.

توجه داشته باشید قیمت لوله آتش نشانی هیچ تفاوتی با قیمت لوله مانیسمان ندارد.

لوله گاز مانیسمان

از لوله مانیسمان به دلیل تحمل فشار زیاد و ماندگاری طولانی در لوله کشی گاز نیز استفاده می شود. قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ ار لوله سیاه درزدار جوشی بیشتر است و به همین دلیل معمولا از لوله سیاه در لوله کشی گاز استفاده می شود ولی در برخی مواقع به دلیل نیاز استاندارد و یا تاییدیه اداره گاز از لوله مانیسمان رده ۴۰ و رده ۲۰ و یا رده ۸۰ نیز استفاده می شود.

برای مشاهده قیمت لوله سیاه درزدار >> اینجا کلیک کنید<<

تفاوت لوله مانیسمان چینی با لوله مانیسمان اهواز

 • لوله مانیسمان اهواز فقط رده ۴۰ در بازار موجود است ولی در لوله مانیسمان چین همه سایز ها در همه رده ها در بازار موجود است. برای مثال لوله مانیسمان اهواز سایز ۶ اینچ به بالا موجودی ندارد.
 • لوله مانیسمان چینی به دلیل داشتن لایه لاکی دیرتر زنگ می خورد ولی لوله مانیسمان اهواز این لایه را ندارد و امکان زنگ خوردگی اش زودتر می باشد همچنین معمولا روی لوله بدون درز اهواز یه لایه گرد اکسید آهن به دلیل رطوبت وجود دارد.
 • لوله بدون درز سایز بالا فقط چینی می باشد.
 • معمولا لوله مانیسمان اهواز دارای گوشت یک نواخت نمی باشد و سنگین تر می باشد ولی لوله مانیسمان چینی دارای گوشت یکنواخت می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان چینی وارداتی >>اینجا کلیک کنید<<

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان >>اینجا کلیک کنید<<

برای ضد زنگ کردن لوله مانیسمان از عملیات گالوانیزاسیون استفاده می شود برای این کار نیاز است تا ابتدا عملیات سند بلاست روی سطوح لوله ضروری انجام شود و پس از آن امکان گالوانیزه کردن لوله مانیسمان وجود دارد.

از انواع لوله مانیسمان رایج در بازار می توان به لوله مانیسمان رده ۴۰ ، مانسمان رده ۲۰، لوله مانیسمان رده ۸۰، لوله آتشخوار اشاره کرد.

از لوله مانیسمان در صنایع نفت و گاز و همچنین در ساختمان‌های بلند مرتبه و تجهیزات ایمنی مانند خطوط آتشنشانی استفاده می‌شود.

روش ساخت و تولید لوله مانیسمان بدون درز

روش ساخت لوله مانیسمان بدون درز

اتصالات لوله مانیسمان رده 40

اتصالات لوله مانیسمان بدون درز بر اساس استاندارد ASME B16.9 ساخته می شوند. از جمله اتصالات مانیسمان می توان به زانو ۹۰ درجه ، زانو ۴۵ درجه ، سه راهی نامساوی ، سه راهی مساوی، تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره ، بوشن و سردنده اشاره کرد. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V شکل بوده و به منظور جوشکاری پخ زده می شود.

قیمت اتصالات مانیسمان با توجه شرکت سازنده متفاوت است برای مثال اتصالات بدون درز آسیا از اتصالات مانیسمان بنکن گرانتر است.

برای اطلاع از انواع اتصالات جوشی لوله مانيسمان و کاربرد هر کدام >>اینجا کلیک کنید<<

گروه ملی صنعتی فولاد ایران

معرفی گروه ملی صنعتی فولاد ایران ( گروه ملی اهواز )

کارخانه گروه ملی اهواز یا گروه ملی صنعتی فولاد ایران از باسابقه ترین مجموعه های تولیدی کشور در زمینه آهن آلات است. تنوع بالای پروفیل های فولادی نظیر انواع تیرآهن، لوله، میلگرد، نبشی و … از مزایای این برند خوشنام ایرانی است. امروزه ظرفیت تولیدات کارخانه گروه ملی اهواز از مرز 1.5 میلیون تن در سال عبور کرده است. این توانایی بالا در تولید، درکنار کیفیت خوب، این شرکت را به یکی از مراکز استراتژیک کشور تبدیل کرده است.

تاریخچه کارخانه گروه ملی اهواز

کارخانه گروه ملی اهواز نخستین بار در سال 1342 با نام گروه ملی صنعتی فولاد ایران تأسیس شد. این کارخانه در شهر اهواز و در کیلومتر جاده 9 خرمشهر آغاز به کار نمود. با گذشت سال های متمادی، طرح های توسعه و بازسازی خطوط تولید و ارتقای سیستم بهره برداری در دستور کار گروه ملی اهواز قرار گرفت.پ

امروزه گروه ملی صنعتی فولاد ایران با ظرفیت بیش از 1.430.000 تن فرآورده فولادی، از مجتمع های بزرگ کشور است. همچنین تولید بیش از 430 هزار تن شمش فولادی، کارخانه گروه ملی اهواز را در زمره تولیدکنندگان و صادرکنندگان ممتاز قرار داده است.

محصولات کارخانه گروه ملی اهواز

اگر نگاهی به لیست محصولات گروه ملی صنعتی فولاد ایران یا گروه ملی اهواز بیندازید، شاهد تنوع بالایی خواهید بود. چراکه تولیدات این شرکت محدود به یک یا چند محصول خاص نشده است. تجربه چندین ساله کارخانه گروه ملی اهواز، تنوع کم نظیری از پرکاربردترین پروفیل های فولادی را به ارمغان آورده است.
از مهمترین محصولات این کارخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میلگرد

میلگرد گروه ملی اهواز در دو نوع آجدار و ساده و در سایزها مختلف کوچک تا بزرگ عرضه می شود. رعایت انواع استانداردهای معتبر نظیر ISO، JIS، ISIRI، ASTM و BS تولیداتی با کیفیت رقم زده است.

نبشی و ناودانی

نبشی و ناودانی دو گروه از پروفیل های فولادی پرکاربرد در ساختمان سازی صنعت هستند. اتصالات ساختمانی، انواع سقف، مهاربند و بادبند، خرپا و تجهیزات صنعتی از مهمترین کاربردهای این نوع پروفیل های فولادی است.نبشی و ناودانی گروه ملی اهواز نیز با رعایت ضوابط استانداردهایی نظیر DIN کیفیت بسیار خوبی دارد.

تیرآهن

تیرآهن از پروفیل های فولادی کاربردی و پرفروش در حوزه آهن آلات به شمار می رود. گروه ملی اهواز نیز برای تأمین بخشی از نیاز بازار، اقدام به تولید انواع تیرآهن فولادی کرده است. تیر آهن IPE و تیرآهن نیمه سبک از جمله تولیدات برجسته این کارخانه محسوب می شود.

لوله فولادی

لوله بدون درز گروه ملی اهواز تحت استانداردهای ASTM، API5L، DIN و ISIRI ساخته می شود. تنوع بالایی در مشخصات فنی داشته و برای لوله کشی گاز و خطوط انتقال صنایع مختلف کاربرد دارد.

شمش فولادی

یکی از محصولات خاص و پرفروش کارخانه گروه ملی اهواز، انواع شمش فولادی است. این شمش ها در ابعاد مختلف 100*100 تا 160*160 میلیمتر تولید می شوند. طول شمش ها نیز از 4 تا 12 متر متغیر است. همچنین این محصولات بر اساس استانداردهایی نظیر ISIRI، DIN، GOST، JIS و ASTM ساخته شده و کیفیت خوبی دارند.

مفتول

مفتول فولادی در دو نوع ساده و آجدار از دیگر تولیدات کارخانه گروه ملی اهواز به شمار می رود. این مفتول ها در سایزهای حدود 5 تا 12 میلیمتر تولید شده و پاسخگوی اغلب نیاز مهندسان می باشد.

استانداردهای کارخانه گروه ملی اهواز

یکی از فاکتورهای کلیدی در کسب موفقیت و ماندگاری محصولات گروه ملی اهواز، رعایت استانداردهای بین المللی است. استانداردهای معتبری نظیر ISO، JIS، ISIRI، ASTM و BS که بسته به نوع محصول ضوابط خاصی را ارائه می کنند.

شرکت ملی اهواز باتوجه به نوع محصول تولیدی، ضوابط مرتبط را مد نظر قرار داده است. نظیر استاندارد JIS G3506 برای تولید مفتول یا استاندارد ISIRI 16346 برای تولید تیرآهن نیمه سبک و … .

مأموریت ها و چشم انداز کارخانه گروه ملی اهواز

گروه ملی اهواز خود را موظف به ایفای نقش در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و بهبود کیفیت زندگی می داند. از این رو سعی کرده با رشد و توسعه محصولات خود زمینه ارتقای کمی و کیفی آن ها را فراهم آورد. استفاده از دانش روز در کنار بهره گیری از فناوری های تولیدی جدید و به روز توانسته به این امر جامه عمل بپوشاند. ارزش افزایی برای مشتریان، کار گروهی، نوآوری و بهبود مستمر از اولویت های کارخانه گروه ملی اهواز می باشد.

گواهینامه های شرکت گروه ملی اهواز

گروه ملی صنعتی فولاد ایران یا همان گروه ملی اهواز یکی از مراکز و واحدهای تولیدی نمونه کشوری است. از این رو موفق به اخذ گواهینامه ها و جوایز متعددی شده است. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتخاب مسئول کیفیت این شرکت، به عنوان مسئول کیفیت نمونه در سطح کشور و استان
 • اخذ گواهینامه استقرار نظام مدیریت کیفیت (ISO 9001 – 2015)
 • پیاده‎سازی نظام مدیریت زیست محیطی (ISO 14001-2015)
 • پیاده‎سازی نظام بهداشت حرفه‎ای و ایمنی (OHSAS 18001-2007)
 • انتخاب به عنوان واحد نمونه استاندارد در سطح کشور
 • انتخاب به عنوان واحد صادرکننده نمونه استان خوزستان
 • کسب رتبه برتر کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار استان خوزستان در سال ١٣٩٢
 • اخذ تندیس اشتهار به سرآمدی از موسسه کیفیت نیویورک
 • و…

نمایندگی گروه ملی اهواز

برای خرید آهن آلات و انواع لوله و پروفیل فولادی روش های متعددی وجود دارد. مراجعه به نمایندگی های گروه ملی اهواز یا خرید از بورس کالا یکی از این موارد است. در کنار مزایایی نظیر اطمینان از کیفیت و مشاهده نزدیک محصولات، باید به چند مورد توجه کرد. نخست آن که خرید از این مراکز اغلب محدودیت زمانی از حیث زمان ثبت سفارش دارد. همچنین پروسه ثبت و ارسال سفارش به ویژه از طریق بورس کالا زمانبر است. ضمن آن که حجم سفارش نیز معمولاً در تناژ بالا امکان پذیر است.

از دیگر روش های خرید محصولات گروه ملی اهواز، استفاده از خدمات عاملیت های فروش معتبر است. مراکزی که دارای سابقه تخصصی و تجربه بالا در همکاری با برندهای معتبر نظیر گروه ملی اهواز هستند. عاملیت ها یا نمایندگی های تجاری فروش، محدودیت در زمان مراجعه یا حجم سفارش ندارند. ضمن آن که امکان مشاوره تخصصی و استعلام قیمت روز تولیدات گروه ملی اهواز را فراهم می کنند.

فولاد جهان مهر یکی از شرکت های تجاری فعال و از عاملیت های فروش محصولات گروه ملی اهواز است. شما می توانید طیف وسیعی از محصولات این شرکت را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید. ارائه مشاوره تخصصی، ارسال به سراسر کشور، تجربه چند دهه فعالیت و اعتبار بالا از مزایای این مجموعه است.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله و اتصالات لوله مانیسمان بدون درز کربن استیل و سایر محصولات گروه ملی اهواز با شماره ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان