ردکردن این

لیست قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز

لوله مانیسمان رده ۴۰ (لوله کربن استیل بدون درز ) سایزی از حدود ۱ تا ۱۲ اینچ و ضخامتی در بازه‌ی ۲ تا ۱۰ میلی‌ متر خواهد داشت. در بیشتر پروژه ها از لوله مانیسمان رده 40 استفاده می شود.

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز می توانید با تلفن 88654200 – 021 تماس بگیرید.

لوله مانیسمان رده ۴۰ چیست؟

لوله مانیسمان رده ۴۰ سایزی از حدود ۱ تا ۱۲ اینچ و ضخامتی در بازه‌ی ۲ تا ۱۰ میلی‌ متر خواهد داشت. وزن این محصول در برخی موارد تا ۵۰۰ کیلوگرم هم می‌رسد

برای مشاهده جدول وزن و قیمت لوله مانیسمان در سایر برندها و رده ها >>اینجا کلیک کنید<<.

لوله رده 40 اهواز

این رده از لوله مانیسمان عرف ترین رده از لوله کرین استیل بدون درز می باشد و در بیشتر پروژه ها از لوله مانیسمان رده 40 استفاده می شود.

برای مشاهده تفاوت لوله مانیسمان بدون درز رده 40 و لوله مانیسمان رده 20 >> اینجا کلیک کنید<<

لوله مانیسمان رده 40

لوله آتش نشانی

در سیستم های اطقا حریق و آتشنشانی با توجه به اینکه نیاز است تا آب یا گاز با فشار بالا در سیستم تزریق باشد می بایست از لوله فولادی استفاده کرد که تحمل فشار بالا را داشته باشد به همین دلیل برای لوله کشی آتش نشانی معمولا از لوله مانیسمان رده ۲۰ و ۴۰ استفاده می شود. که در صورتی که فشار بالا باشد نیاز است تا از لوله مانیسمان رده ۴۰ استفاده شود.

توجه داشته باشید قیمت لوله آتش نشانی هیچ تفاوتی با قیمت لوله مانیسمان ندارد.

لوله گاز مانیسمان

از لوله مانیسمان به دلیل تحمل فشار زیاد و ماندگاری طولانی در لوله کشی گاز نیز استفاده می شود. قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ ار لوله سیاه درزدار جوشی بیشتر است و به همین دلیل معمولا از لوله سیاه در لوله کشی گاز استفاده می شود ولی در برخی مواقع به دلیل نیاز استاندارد و یا تاییدیه اداره گاز از لوله مانیسمان رده ۴۰ و رده ۲۰ و یا رده ۸۰ نیز استفاده می شود.

برای مشاهده قیمت لوله سیاه درزدار >> اینجا کلیک کنید<<

تفاوت لوله مانیسمان چینی با لوله مانیسمان اهواز

  • لوله مانیسمان اهواز فقط رده ۴۰ در بازار موجود است ولی در لوله مانیسمان چین همه سایز ها در همه رده ها در بازار موجود است. برای مثال لوله مانیسمان اهواز سایز ۶ اینچ به بالا موجودی ندارد.
  • لوله مانیسمان چینی به دلیل داشتن لایه لاکی دیرتر زنگ می خورد ولی لوله مانیسمان اهواز این لایه را ندارد و امکان زنگ خوردگی اش زودتر می باشد همچنین معمولا روی لوله بدون درز اهواز یه لایه گرد اکسید آهن به دلیل رطوبت وجود دارد.
  • لوله بدون درز سایز بالا فقط چینی می باشد.
  • معمولا لوله مانیسمان اهواز دارای گوشت یک نواخت نمی باشد و سنگین تر می باشد ولی لوله مانیسمان چینی دارای گوشت یکنواخت می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان چینی وارداتی >>اینجا کلیک کنید<<

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان >>اینجا کلیک کنید<<

برای ضد زنگ کردن لوله مانیسمان از عملیات گالوانیزاسیون استفاده می شود برای این کار نیاز است تا ابتدا عملیات سند بلاست روی سطوح لوله ضروری انجام شود و پس از آن امکان گالوانیزه کردن لوله مانیسمان وجود دارد.

از انواع لوله مانیسمان رایج در بازار می توان به لوله مانیسمان رده ۴۰ ، مانسمان رده ۲۰، لوله مانیسمان رده ۸۰، لوله آتشخوار اشاره کرد.

از لوله مانیسمان در صنایع نفت و گاز و همچنین در ساختمان‌های بلند مرتبه و تجهیزات ایمنی مانند خطوط آتشنشانی استفاده می‌شود.

روش ساخت و تولید لوله مانیسمان بدون درز

روش ساخت لوله مانیسمان بدون درز

اتصالات لوله مانیسمان رده 40

اتصالات لوله مانیسمان بدون درز بر اساس استاندارد ASME B16.9 ساخته می شوند. از جمله اتصالات مانیسمان می توان به زانو ۹۰ درجه ، زانو ۴۵ درجه ، سه راهی نامساوی ، سه راهی مساوی، تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره ، بوشن و سردنده اشاره کرد. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V شکل بوده و به منظور جوشکاری پخ زده می شود.

قیمت اتصالات مانیسمان با توجه شرکت سازنده متفاوت است برای مثال اتصالات بدون درز آسیا از اتصالات مانیسمان بنکن گرانتر است.

برای اطلاع از انواع اتصالات جوشی لوله مانيسمان و کاربرد هر کدام >>اینجا کلیک کنید<<

برای دریافت جدیدترین قیمت لوله و اتصالات لوله مانیسمان بدون درز کربن استیل با شماره ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان