ردکردن این

لیست قیمت لوله مانیسمان کاوه ایرانیان

لوله کربن استیل بدون درز یا همان لوله مانیسمان به دلیل ساختار یکپارچه و بدون درز، اهمیت بسیاری دارد. این ساختار یکدست و بدون جوش، استحکام و مقاومت بسیار بالایی را در اختیار مهندسان قرار می دهد. از این رو در زمینه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد.

برای دریافت جدیدترین لیست قیمت لوله مانیسمان کاوه ایرانیان می توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

لوله بدون درز مانیسمان چیست؟

لوله بدون درز مانیسمان نوعی لوله بدون درز آهنی سیاه است که به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایرین محکم‌تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله‌ ها دارند. بیشتر محبوبیت این لوله به خاطر مقاومت و استحکام بالای آن است.
لوله‌ فولادی مانیسمان معمولاً در دو سایز شش و ۱۲ متری و در رده‌ های ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ تولید می‌شوند که رده‌ ۲۰ و ۴۰ و سایز ۶ متری نسبت به دیگر انواع موجود بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوله مانیسمان دقیق کاوه ایرانیان

لوله مانیسمان رده ۴۰

لوله مانیسمان رده ۴۰ سایزی از حدود ۱ تا ۱۲ اینچ و ضخامتی در بازه‌ی ۲ تا ۱۰ میلی‌ متر خواهد داشت. وزن این محصول در برخی موارد تا ۵۰۰ کیلوگرم هم می‌رسد. این رده از لوله مانیسمان عرف ترین می باشد و در بیشتر پروژه ها از این رده از لوله مانیسمان استفاده می شود.

کاربرد لوله فولادی مانیسمان

لوله مانیسمان به دلیل تحمل فشار و یکدست بودن دارای کاربردهای مختلفی می باشد. به ویژه با تنوع در اندازه، سایز و مشخصات فنی لوله مانیسمان، این کاربرد بسیار گسترده است. از جمله مهمترین حوزه های استفاده از انواع لوله بدون درز مانیسمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرکاربرد در صنایع مادر نظیر صنعت پتروشیمی، صنعت نفت و گاز و تأسیسات مربوطه.
  • قابلیت استفاده در صنایع تولیدی بزرگ همجون کشتی سازی، ماشین آلات، هوافضا و برق.
  • امکان استفاده در سیستم ها و خطوط انتقال سیالات نظیر آب، گازهای فشرده.
  • ساخت انواع مخازن نظیر دیگ بخار، مخزن هیدروژن و تجهیزات هیدرولیک.
  • سایر مواردی که نیاز به لوله های مقاوم و مستحکم باشد. نظیر لوله کشی گاز، آتش نشانی، خودروسازی، صنایع غذایی، صنایع دارویی و … .

 

تفاوت لوله مانیسمان کاوه دقییق ایرانیان با لوله مانیسمان وارداتی چینی

  • لوله مانیسمان اهواز و کاوه دقیق فقط رده ۴۰ در بازار موجود است ولی در لوله مانیسمان وارداتی چین همه سایز ها در همه رده ها در بازار موجود است. برای مثال لوله مانیسمان اهواز سایز ۶ اینچ به بالا موجود ندارد.
  • لوله مانیسمان چینی به دلیل داشتن لایه لاکی دیرتر زنگ می خورد ولی لوله مانیسمان اهواز یا کاوه این لایه را ندارد و امکان زنگ خوردگی اش زودتر می باشد.
  • لوله بدون درز سایز بالا فقط چینی می باشد.
  • معمولا لوله مانیسمان اهواز دارای گوشت یک نواخت نمی باشد و سنگین تر می باشد ولی لوله مانیسمان چینی دارای گوشت یکنواخت می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان رده 40 اهواز >>اینجا کلیک کنید<<

برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان چینی >>اینجا کلیک کنید<<

اتصالات لوله مانیسمان

اتصالات لوله مانیسمان بدون درز بر اساس استاندارد ASME B16.9 ساخته می شوند. از جمله اتصالات مانیسمان می توان به زانو ۹۰ درجه ، زانو ۴۵ درجه ، سه راهی نامساوی ، سه راهی مساوی، تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره ، بوشن و سردنده اشاره کرد. انتهای اتصالات بدون درز به صورت V شکل بوده و به منظور جوشکاری پخ زده می شود.

قیمت اتصالات مانیسمان با توجه شرکت سازنده متفاوت است برای مثال اتصالات بدون درز آسیا از اتصالات مانیسمان بنکن گرانتر است.

برای اطلاع از انواع اتصالات جوشی لوله مانيسمان و کاربرد هر کدام >>اینجا کلیک کنید<<

برای دریافت جدید ترین قیمت لوله مانیسمان می توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان