Skip to content

قیمت ورق s275jr

۴۶۰,۰۰۰ 

ورق s275jr یکی از ورق های آلیاژی پرکاربرد در صنایع ساختمانی، خودروسازی و تولید قطعات است. این ورق فولادی از استحکام بسیار خوب در کنار قابلیت ماشین کاری و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. از این رو کاربرد ورق s275jr محدوده وسیعی را شامل می شود.

در این بخش به بررسی مشخصات فنی، کاربرد و فاکتورهای مؤثر بر قیمت ورق s275jr می پردازیم. همچنین بهترین روش های تهیه و خرید ورق را مورد بررسی قرار می دهیم. پس اگر به دنبال آشنایی و خرید ورق s275jr با بهترین کیفیت و قیمت هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

ورق s275jr چیست؟

ورق s275jr یکی از ورق آلیاژی پرکاربرد در صنایع ساختمانی، خودروسازی و تولید قطعات است. این ورق فولادی از استحکام بسیار خوب در کنار قابلیت ماشین کاری و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. از این رو کاربرد ورق s275jr محدوده وسیعی را شامل می شود.

کاربرد ورق s275jr

امروزه استفاده از ورق فولادی ورق s275jr حوزه های مختلفی را شامل می شود. از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حوزه ساخت و ساز و انواع بناهای ساختمانی
 • پر استفاده برای تولید انواع محصولات سازه ای نظیر تیرچه فولادی
 • قابلیت استفاده از ورق s275jr برای صنایع نفت و گاز
 • گزینه ای مناسب برای صنعت خودروسازی و ساخت انواع قاب، براکت، شاسی
 • پرکاربرد برای ساخت تجهیزات عمومی و یا قطعات اتومبیل

مزایای ورق s275jr

ورق آلیاژی از جمله ورق s275jr دارای عناصر مختلفی در ساختار شیمیایی خود هستند. از این رو خواص متعدد و مختلفی در این نوع ورق ها شاهد هستیم.

استحکام خوب در کنار قابلیت ماشین کاری و جوشکاری امتیاز ارزشمند ورق آلیاژی است.

ورق s275jr تنوع بسیار خوبی در اندازه و ابعاد دارد. به طوری که بسته به نیاز و با توجه به شرایط می توان ورق متناسب خود را خریداری کرد.
به دلیل نیاز بازار، برندهای مختلف ایرانی و خارجی اقدام به تولید و فروش ورق s275jr می نمایند.
قیمت ورق s275jr نیز بسته به مشخصات فنی نظیر وزن، ابعاد و حضور برندهای اقتصادی، مقرون به صرفه است.

برای استعلام قیمت امروز ورق s275jr می توانید همین حالا با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

مشخصات فنی و آلیاژی ورق s275jr

ورق s275jr از جمله ورق های آلیاژی کم کربن است. از این رو قابلیت ماشینکاری و انعطاف پذیری خوبی دارد.
حداقل تنش تسلیم ورق s275jr برابر 275 مگاپاسکال است. استحکام کششی آن نیز به بیش از 370 مگاپاسکال می رسد.
نقطه ذوب حدود 1460 درجه سانتی گراد و چگالی 7800 کیلوگرم بر مترمربع از دیگر مشخصات فنی ورق s275jr است.
عناصر کربن، پتاسیم، گوگرد، سیلیس و درصد بسیار ناچیزی از نیکل و کروم از ترکیبات شیمیایی ورق s275jr هستند.
ابعاد و ضخامت ورق s275jr نیز بسیار متنوع و گسترده است. این تنوع در مشخصات و اندازه باعث شده تا برای مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی خرید ورق s275jr گزینه ایده آلی باشد.
استاندارد ورق s275jr شامل استاندارد EN 10025 اروپا و استاندارد A570Gr40 آمریکا می باشد.

آلیاژ ورق s275jr

معادل و آنالیز ورق s275jr >> اینجا کلیک کنید <<

وزن ورق s275jr

وزن ورق های آلیاژی یکی از پارامترهای اصلی و اساسی در مشخصات فنی ورق s275jr می باشد. این امر وابستگی زیادی به ابعاد و اندازه ورق از جمله طول، عرض و ضخامت آن دارد. طبیعتاً هر چه این مشخصات بالاتر باشد، میزان فولاد مصرفی و به دنبال آن وزن ورق s275jr افزایش می یابد.

مقاومت خوردگی ورق s275jr چگونه است؟

یکی از خواص مهم ورق های فولادی، مقاومت آن ها در برابر خوردگی و شرایط شیمیایی است. در این راستا عنصر کروم و نیکل نقش بسیار زیادی در کسب مقاومت در این زمینه دارد. انواع ورق s275jr مقدار کمی از این عناصر را در ترکیب ساختاری خود دارند. از این رو مقاومت چندانی در برابر خوردگی نداشته و امکان آسیب پذیری وجود دارد. برای مدیریت این امر و استفاده از ورق s275jr در چنین شرایطی، به کارگیری پوشش های مناسب و ضد اکسیداسیون هوشمندانه است.

روش تشخیص کیفیت ورق s275jr

بهترین روش برای اطمینان از اصالت و کیفیت ورق فولادی ، آنالیز و انجام آزمایش است. در واقع شناسایی ترکیبات و ساختار ورق s275jr، مطمئن ترین شیوه برای اطمینان از کیفیت آن است. برای این کار نیز آزمایش های مختلفی وجود دارد.

برخی از تولیدکنندگان نیز دارای شیت های آزمایشگاهی در این خصوص هستند. خریداران می توانند پیش از خرید ورق s275jr به مشاهده و بررسی نتایج بپردازند. ضمن اینکه انجام آزمایش توسط خریدار و در آزمایشگاه موردنظر نیز راهکار دیگر است.

ورق s275jr

قیمت ورق s275jr

قیمت ورق و پروفیل های فولادی به فاکتورهای مختلف و متعددی بستگی دارد. در ادامه به بررسی مهمترین آن ها می پردازیم.

 • نرخ قیمت جهانی فولاد

  قیمت خرید انواع آهن آلات و پروفیل های فولادی متأثر از قیمت بازارهای جهانی فلزات است. از این رو قیمت جهانی فولاد بر قیمت ورق s275jr نیز تأثیرگذار خواهد بود.

 • مشخصات فنی ورق s275jr نظیر ابعاد، اندازه و وزن ورق

  هر چه مشخصات فنی نظیر وزن ورق، ضخامت و ابعاد آن بالاتر باشد، فولاد مصرفی بیشتر است. در نتیجه هزینه خرید ورق افزایش می یابد.

 • تغییرات و نوسانات ارز و دلار

  فلزات و محصولات صادراتی تحت تأثیر دلار هستند. بنابراین با تغییر نرخ دلار به دلایل مختلف اجتماعی و سیاسی، قیمت محصولات دلاری نیز تغییر می کند.

 • میزان عرضه و تقاضا ورق s275jr

  هرچه میزان تقاضا افزایش یافته و از طرفی تولید و عرضه ورق کاهش یابد، قیمت خرید افزایش می یابد. این موضوع به صورت بالعکس نیز وجود دارد. یعنی با کاهش تقاضا و افزایش عرضه و تولید، قیمت خرید ورق کاهش خواهد یافت.

 • برند سازنده و ایرانی یا خارجی بودن ورق

  امروزه برندهای خوب ایرانی و ورق های وارداتی چین، روسیه، اوکراین، بلژیک، کره و … در بازار ایران فعالیت دارند. این برندها با توجه به هزینه تمام شده تولیدات، قیمت های مختلفی برای ورق s275jr ارائه می کنند.

 • هزینه های ارسال، انبارداری و بارگیری

  هزینه های جانبی نظیر انبارداری و ارسال نیز از دیگر فاکتورهای مهم بر قیمت ورق است. کاهش تعدد بارگیری، خرید از انبارهای معتبر و باسابقه در کاهش و مدیریت این هزینه ها مؤثر است.

 • مرکز خرید و فروش

  برای خرید ورق s275jr روش های مختلفی وجود دارد. خرید حضوری و آنلاین از جمله آن هاست. محدودیت در زمان و مکان، استعلام قیمت، حجم سفارش و مشاوره خرید از تفاوت های آن ها محسوب می شود.

برای خرید ورق s275jr چه روش هایی وجود دارد؟

برای خرید ورق s275jr روش های مختلفی وجود دارد. خرید حضوری از مراکز و بازار آهن آلات و یا خرید آنلاین ورق از شرکت های تجاری از جمله آن هاست. بازار آهن شاد آباد و آهن مکان تهران یکی از معتبرترین و پرفروش ترین بازار آهن آلات و ورق فولادی است.

خرید از بازار آهن شاد آباد و آهن مکان تهران

بازار آهن شاد آباد و آهن مکان تهران قدمت بالایی در زمینه فروش پروفیل فولادی دارند. این مراکز با مغازه ها و مجتمع های تجاری مختلف، بستر خوبی برای خرید ورق s275jr است. وجود برندها و فروشنده های پرتعداد، تنوع بالای محصولات و امکان ارتباط با نمایندگی ها از مزایای خرید از بازار آهن آلات است. نیاز به مراجعه حضوری، محدودیت در زمان و همچنین حجم سفارش از محدودیت های آن هاست.

خرید از فروشگاه های اینترنتی شرکت های تجاری

خرید از فروشگاه های اینترنتی فروش ورق و پروفیل فولادی از دیگر راه های خوب خرید است. شرکت های تجاری فروش آهن آلات امکان خرید ورق s275jr در تناژ کم یا زیاد را فراهم می کند. خرید اینترنتی علاوه بر امکان مقایسه و مشاهده محصولات، امکان استعلام قیمت روز ورق را نیز ارائه می کند. مشاوره خرید رایگان، عدم محدودیت زمانی و کاهش هزینه های جانبی از مزایای خرید از این مجموعه هاست.

توجه داشته باشید با توجه آلیاژ خاص این ورق آلیاژی عمدتا از ورق st44 به عنوان معادل استفاده میشود و هم ورق st44 و اس 275 جی آر از نوع ورق وارداتی می باشد.

خرید ورق s275jr با بهترین کیفیت و قیمت

فولاد جهان مهر مجموعه ای تخصصی با سابقه چند دهه فعالیت در زمینه فروش انواع آهن آلات است. انواع ورق آلیاژی مانند:  ورق st44 , a283 , a516 gr 70 , st52 , a283 , ck45 , 17mn4 , s355j2g3 , s235jr , s275jr , St52 normalize ، انواع پروفیل فولادی نظیر میلگرد، نبشی، لوله بدون درز ، لوله سیاه درزدار از مهمترین محصولات ارائه شده در این مجموعه است.

مجموعه فولاد جهان مهر برای انتخابی آگاهانه و خرید ورق آلیاژی با بهترین کیفیت و قیمت امکان مشاوره را فراهم کرده است. ارسال به سراسر کشور، امکان استعلام آخرین قیمت ورق آلیاژی ، کاهش واسطه و ارائه قیمت مناسب از دیگر مزایای این مجموعه است. برای آگاهی از شرایط خرید و ثبت سفارش می توانید همین حالا با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

قیمت ورق آلیاژی

استاندارد

S275JR

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت ورق s275jr”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *