ردکردن این

لیست قیمت لوله گاز سپنتا تهران ( لوله API گازی)

برای دریافت قیمت روز انواع لوله گاز 6 متری سپنتا (روکار – توکار – API ) با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

بررسی مشخصات لوله گاز سپنتا

بدون شک، از پرمصرف‌ترین و پرتقاضاترین انواع لوله گاز به ویژه لوله گاز خانگی، لوله های تولیدی برند سپنتا است. تمرکز و به نوعی نقطه قوت لوله های سپنتا، حوزه لوله کشی گاز خانگی، مجموعه های مسکونی و کارخانه‌هاست. از این رو این شرکت برای پاسخگویی به نیاز بازار، اقدام به تولید انواع لوله گاز توکار و روکار نموده است..

مقاومت و دوام بسیار رضایت‌بخش برای انتقال گاز شهری درکنار رعایت استانداردها و قیمت مقرون به‌صرفه از ویژگی‌های لوله گاز سپنتا است. مشخصاتی که سبب شده تا این تجهیزات، طرفداران و خریداران زیادی در بازار داشته باشد. همین موضوع لوله گاز خانگی سپنتا را به برندی معتبر و پرآوازه تبدیل کرده است.

برای دریافت آخرین قیمت لوله گاز سپنتا با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

لوله گاز سپنتا

تفاوت لوله گاز خانگی روکار و توکار سپنتا

از مهمترین تمایزات و تفاوت های لوله گاز خانگی روکار و توکار عبارتند از:

روش اجرا لوله گاز

اصلی ترین تفاوت لوله های توکار و روکار، روش اجرای آن هاست. لوله های روکار قابل مشاهده هستند. اما لوله های توکار از دید پنهان هستند.

نوع پروژه گاز کشی

لوله گاز خانگی روکار به دلیل قرارگیری در فضای داخلی ساختمان و اجرا، برای پروژه های کوچک مناسب است. نظیر لوله کشی گاز واحدهای ساختمانی. اما لوله کشی گاز توکار اغلب برای انتقال گاز شهر به شهر و اساساً پروژه های بزرگ کاربرد دارد.

جنس لوله گاز

جنس لوله های توکار معمولاً از لوله فلزی مانیسمان یا لوله API است. در حالی که لوله روکار معمولاً لوله فولای درزدار می باشد.

مسیر انتقال لوله کشی

لوله گاز توکار برای مسافت های طولانی استفاده می شوند. اما لوله گاز خانگی روکار باید برای مسیرهای کوچک و در دسترس تر استفاده شود.

لوله گاز خانگی سپنتا

شرایط تعمیر لوله گاز

لوله توکار api به دلیل قرارگیری درون زمین یا ساختمان، برای تعمیر نیاز به تخریب است. لوله های روکار به دلیل دسترسی آسان، تعمیر و نگهداری ساده ای دارند.

آسیب پذیری لوله

قرارگیری لوله گاز روکار در فضای بیرونی احتمال آسیب آن را افزایش می دهد. در نتیجه نیاز به تمهیدات و اقدامات خاصی است. لوله های گاز توکار احتمال آسیب کمتری از عوامل خارجی دارند.

عایق کاری لوله گاز

لوله روکار مرحله خاصی برای عایق کاری ندارند. با رنگ کردن، در برابر زنگ زدگی مقاوم می شوند. اما لوله های توکار باید فرآیند عایق کاری را طی کنند.

سایز و ابعاد لوله

ابعاد و اندازه لوله های توکار بزرگتر از لوله های روکار است.

قیمت لوله گاز خانگی توکار و روکار

قیمت لوله گاز به نوع و جنس لوله بستگی زیادی دارد. لوله‌ گاز مانیسمان و لوله api قیمت بالاتری نسبت به لوله درزدار دارند. در نتیجه قیمت لوله های توکار به دلیل استفاده از این نوع لوله ها بالاتر از لوله گاز خانگی روکار است.

ابعاد و مشخصات فنی لوله گاز خانگی، قیمت خرید لوله فلزی را دست خوش تغییر خواهد کرد. هرچه سایز و اندازه لوله بزرگتر باشد، قیمت خرید آن بالاتر خواهد بود. وزن لوله گاز، فاصله حمل و طول مسیر لوله کشی نیز در میزان خرید لوله و قیمت آن مؤثر است.

نمایندگی و مرکز فروش لوله خانگی روکار و توکار نقش مهمی در خرید لوله گاز خانگی قیمت مناسب دارد. تأمین محصولات مرغوب و با کیفیت و همچنین درنظرگیری تخفیف و تضمین قیمت از مزایای خرید از مرکز معتبر است.

شما مخاطبان ارجمند برای دریافت آخرین قیمت لوله گاز سپنتا می‌توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان