Skip to content

قیمت لوله گاز سپاهان اصفهان ( API , روکار , توکار )

قیمت لوله گاز سپاهان براساس سایز لوله و سبک و سنگین بودن آن تعیین می شود، در حال حاضر قیمت هر شاخه 6 متری لوله گاز سپاهان آن 1 ریال تا 36,500,000 ریال است.

کارخانه لوله سازی سپاهان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تولید لوله و پروفیل فولادی است. تولیدات گروه صنعتی سپاهان مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده و از پیشگامان محصولات فولادی کشور محسوب می شود. لوله گاز توکار و روکار در کنار انواع لوله صنعتی از پرفروش ترین تولیدات کارخانه لوله سازی سپاهان است.

لوله گاز سپاهان

تاریخچه کارخانه لوله سازی سپاهان

مجموعه صنعتی سپاهان از سال 1352 کار خود را در زمینه تولید پروفیل و لوله فولادی آغاز کرد. مجموعه سپاهان در زمینی به وسعت بیش از 130 هکتار و در نزدیکی شهر اصفهان واقع شده است. این کارخانه در نزدیک به 5 دهه فعالیت خود توانسته به یکی از معتبرترین کارخانه های تولیدی کشور تبدیل شود. تنوع بالای محصولات، کیفیت بالا و ارتقای مستمر آن در کنار قیمت مناسب از ویژگی‌های بارز تولیدات سپاهان است.

ثبات مدیریتی در کنار تخصص و تعهد کادر مجرب و حرفه ای از رموز موفقیت کارخانه سپاهان است. این شرکت با ظرفیت تولیدی 420,000 تن در سال یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی صنعت فولاد در کشور است. خوب است بدانید کارخانه لوله سازی سپاهان در سال 1378 به سهامی عام تبدیل شد. از سال 1379 نیز سهام این شرکت در بازار بورس با نماد فسپا معامله می شود.

محصولات کارخانه لوله سازی سپاهان

تولیدات گروه صنعتی سپاهان دارای تنوع خوبی از حیث نوع و مشخصات فنی است. انواع لوله فولادی بدون درز و لوله درزدار یکی از شاخص ترین محصولات کارخانه لوله سازی سپاهان می باشد. علاوه بر آن، انواع پروفیل فولادی و قوطی های مربع و مستطیلی شکل نیز از تولیدات برجسته سپاهان است. این تولیدات در دامنه وسیعی از کاربردهای خانگی و صنعتی کاربرد دارد. از لوله کشی گاز تو کار و رو کار گرفته تا انواع لوازم خانگی، ساخت قطعات و ساختمان سازی.

انواع لوله سپاهان

شرکت سپاهان یکی از فعال ترین مجموعه های تولیدی در زمینه ساخت لوله فولادی است. از همین رو انواع گالوانیزه، لوله سیاه و لوله مهندسی از مهمترین محصولات کارخانه لوله سازی سپاهان است.

  • لوله گالوانیزه با پوشش فلز روی (Zn) مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. لوله گالوانیزه سپاهان به دو روش گالوانیزه گرم و سرد تولید شده و برای مصارف صنعتی کاربرد فراوانی دارد.
  • لوله گاز سپاهان به دو شکل روکار و توکار مورد استفاده قرار می گیرد. لوله توکار برای شرایطی که لوله درون کار قرار گرفته و پوشیده می شود، کاربرد دارد. لوله روکار نیز نظیر انواع لوله گاز خانگی و تجاری کاربرد زیادی در ساختمان، سوله و واحدهای تولیدی دارد.
    توجه داشته باشید لوله API سپاهان در بازار به عنوان لوله مانیسمان سپاهان نیز شناخته می شود ولی این لوله بدون درز نمی باشد و لوله درزداری می باشد که استاندارد API را اخذ کرده است.
  • لوله درزدار یا لوله درز مخفی از دیگر انواع لوله سپاهان محسوب می شود. لوله های CDS & CDW دارای تنوع بالایی در ضخامت و مشخصات فنی هستند. این نوع لوله ها اغلب برای صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و سیستم های هیدرولیک استفاده می شود.
  • لوله سیاه از جمله لوله های پرکاربرد در صنعت محسوب می شود. کارخانه لوله سازی سپاهان برای تأمین بخشی از نیاز بازار، اقدام به تولید این لوله های پرکاربرد نموده است.

تفاوت لوله گاز سپاهان خانگی روکار و توکار

انواع لوله گازی با فراهم کردن شرایط انتقال گاز به واحدهای مختلف شهری و روستایی از تجهیزات بسیار کاربردی است. امروزه انواع لوله گاز فولادی، برنجی، پلی اتیلن و مسی تولید می شود. کاربرد لوله گاز فولادی به دلیل مزایایی نظیر استحکام و دوام بالا، رواج بیشتری دارد. لوله گاز خانگی اغلب به دو صورت لوله گاز رو کار و توکار استفاده می شود.

لوله گاز خانگی سپاهان چیست؟

لوله گاز خانگی یکی از انواع لوله گازی برای انتقال گاز به مراکز مسکونی در شهرها و روستاهاست. این لوله ها اغلب از جنس فولاد بوده و در برابر شرایط محیطی نظیر خوردگی، رطوبت و ضربه مقاوم هستند.

انواع لوله گاز خانگی

لوله گاز خانگی معمولاً با توجه به شرایط کار به دو دسته تقسیم می شوند.

  • لوله گاز روکار
  • لوله گاز توکار

لوله گاز 6 متری سپنتا ساوه

لوله گازی سپاهان توکار API و روکار

لوله گاز در انواع و اندازه های مختلفی تولید و استفاده می شوند. لوله گاز 6 متری سپاهان و لوله گاز خانگی سپنتا از نمونه های پرمصرف و رایج در این زمینه هستند. این لوله‌ها در کنار سایر انواع لوله گاز خانگی در دو نوع لوله توکار و لوله روکار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

لوله گاز روکار برای اجرای انشعابات و خطوط لوله در بخش ساختمان و پروژه استفاده می شوند. نظیر لوله گاز خانگی و یا لوله های گاز در فضای شهری و مانند آن. به بیان ساده تر این نوع لوله ها بر روی کار نمایان و قابل رؤیت و تعمیر هستند.

از طرفی دیگر لوله گاز توکار برای مواقعی که لوله و اتصالات درون کار مدفون می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. نظیر بسیاری از تأسیسات و لوله کشی های شهری، روستایی و صنعتی.

انواع پروفیل فولادی سپاهان

پروفیل فولادی سپاهان نظیر پروفیل z شکل، پروفیل ریلی، تسمه و نبشی از تولیدات مهم این کارخانه محسوب می شود. امروزه پروفیل سپاهان بسته به شکل و مشخصات فنی در حوزه های مختلفی استفاده می شود. ساختمان های مسکونی و تجاری، خودروسازی، لوازم خانگی، ماشین آلات و انواع لوازم ساختمانی از حوزه کاربردهای پروفیل فولادی است.

انواع قوطی سپاهان

قوطی های فولادی سپاهان از دیگر محصولات برجسته و پرتقاضا در بازار آهن آلات است. قوطی ها نوع خاصی از پروفیل های فولادی با سطح مقطع بسته اغلب مربع یا مستطیلی شکل هستند. به زبان ساده تر، قوطی ها نوعی از پروفیل های فولادی با کاربرد بسیار زیاد هستند. امروزه انواع قوطی در ساختمان سازی، خودروسازی، ساخت انواع تجهیزات و لوازم خانگی کاربرد دارد.

استانداردهای لوله سازی سپاهان

رعایت انواع استانداردهای معتبر و روز دنیا از مشخصات بارز و نقاط قوت گروه صنعتی سپاهان است. این شرکت برای ساخت انواع محصولات خود، استانداردهای مربوطه را به خوبی در نظر گرفته است. استانداردهای معتبری نظیر ASTM ،DIN ، BS و JIS برخی از مراجع معتبری است که سپاهان برای ساخت تولیدات درنظر می گیرد.

استانداردهای JIS G3466 و DIN 2395 برای تولید قوطی و استانداردهای ISIRI 7335 و DIN 59413 برای پروفیل فولادی از جمله آن است. از دیگر موارد می توان به استاندارد ISIRI 3360 برای لوله گاز روکار و استانداردهای بین المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 با برند مانیس گاز اشاره کرد.

مأموریت ها و چشم انداز کارخانه لوله سازی سپاهان

ارتقای مستمر کیفیت تولیدات در کنار افزایش ظرفیت و تنوع محصولات، اهداف اصلی کارخانه لوله سازی سپاهان است. برای تحقق این مهم، شرکت های زیرمجموعه مختلفی در مجموعه صنعتی سپاهان فعالیت دارند. شرکت نورد و لوله پروفیل سپاهان، شرکت ساخته های فلزی اصفهان و شرکت بارآهن سپاهان از جمله این موارد هستند.

کارخانه لوله سازی سپاهان به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی لوله و پروفیل فولادی، ایجاد ارزش برای مشتریان را از مأموریت های خود می داند. در انجام آن نیز سعی کرده تصمیمات مهم و استراتژیکی اتخاذ نماید. توسعه مداوم سیستم مدیریت، در نظرگیری قیمت مناسب و اخذ استانداردهای متعدد از جمله تصمیمات اثرگذار است.

چشم انداز و خط مشی کیفیت گروه صنعتی سپاهان

همان طور که اشاره شد، ایجاد ارزش برای مشتریان و ذی نفعان یکی از اصلی ترین اولویت های مجموعه سپاهان است. در همین راستا سیستم های مدیریتی جامعی در زمینه های مختلف برنامه ریزی و پیاده سازی شده است. سیستم مدیریت کیفیت مطابق با الزامات استاندارد ISO 9000 و ISO/TC 29001 یکی از این موارد است. سیستم مدیریت زیست محیطی مطابق با الزامات استاندارد ISO 14001 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی مطابق با الزامات استاندارد OHSAS 18001 از دیگر موارد است.

لوله گازی سپاهان 6 متری

نمایندگی لوله سازی سپاهان

خرید از نمایندگی لوله سپاهان یکی از روش های ایده آل برای تهیه لوله و پروفیل فولادی سپاهان است. برای این کار علاوه بر یافتن مراکز معتبر اغلب نیاز به مراجعه حضوری دارد. ضمن آن که سفارشات معمولاً در تناژ بالا پذیرفته می شود. در کنار این مورد، خرید محصولات گروه صنعتی سپاهان از عاملیت های فروش و مراکز تجاری معتبر نیز راه حلی هوشمندانه است.

عاملیت های فروش به دلیل تخصص و سابقه همکاری امکان خرید لوله سپاهان قیمت مناسب را فراهم می کند. همچنین با ارائه مشاوره تخصصی و امکان مقایسه در انتخاب و خرید بهترین لوله سپاهان نقش زیادی دارند. عدم نیاز به مراجعه حضوری و خرید در تناژ کم و زیاد از دیگر مزایای این روش محسوب می شود.

شرکت فولاد جهان مهر با تجربه چند دهه فعالیت در زمینه فروش آهن آلات، یکی از بهترین عاملیت های فروش محصولات سپاهان است. شما می توانید انواع لوله و پروفیل سپاهان را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید. همچنین از مشاوره تخصصی، امکان استعلام قیمت روز لوله سپاهان و ارسال به سراسر کشور بهره مند شوید.

برای دریافت آخرین قیمت انواع لوله سپاهان می‌توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان