ردکردن این

قیمت لوله گاز سپاهان اصفهان ( API , روکار , توکار )

برند سپاهان یکی از برندهای فعال و خوش نام در بازار لوله و اتصالات فولادی است. لوله گاز سپاهان نیز یکی از محصولات پرتقاضای این مجموعه صنعتی معتبر و قدیمی است. کیفیت بسیار مناسب و ساخت لوله همگام با استانداردهای روز دنیا و کشور از ویژگی‌های برجسته تولیدات سپاهان است.

امروزه انواع لوله گاز توکار و روکار سپاهان در اندازه ها و مشخصات مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. به گونه ای که این تجهیزات در کشورهای همسایه، خاورمیانه، اروپا و آفریقا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله گاز سپاهان در کنار کیفیت بسیار مطلوب، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. شما مخاطبان ارجمند برای دریافت آخرین قیمت لوله گاز سپاهان می‌توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

لوله گاز سپاهان

تفاوت لوله گاز سپاهان خانگی رو کار و توکار

انواع لوله گازی با فراهم کردن شرایط انتقال گاز به واحدهای مختلف شهری و روستایی از تجهیزات بسیار کاربردی است. امروزه انواع لوله گاز فولادی، برنجی، پلی اتیلن و مسی تولید می شود. کاربرد لوله گاز فولادی به دلیل مزایایی نظیر استحکام و دوام بالا، رواج بیشتری دارد. لوله گاز خانگی اغلب به دو صورت لوله گاز رو کار و توکار استفاده می شود.

لوله گاز خانگی سپاهان چیست؟

لوله گاز خانگی یکی از انواع لوله گازی برای انتقال گاز به مراکز مسکونی در شهرها و روستاهاست. این لوله ها اغلب از جنس فولاد بوده و در برابر شرایط محیطی نظیر خوردگی، رطوبت و ضربه مقاوم هستند.

انواع لوله گاز خانگی

لوله گاز خانگی معمولاً با توجه به شرایط کار به دو دسته تقسیم می شوند.

  • لوله گاز خانگی روکار
  • لوله گاز خانگی توکار

لوله گاز 6 متری سپنتا ساوه

لوله گازی سپاهان توکار API و روکار

لوله گاز در انواع و اندازه های مختلفی تولید و استفاده می شوند. لوله گاز 6 متری سپاهان و لوله گاز خانگی سپنتا از نمونه های پرمصرف و رایج در این زمینه هستند. این لوله‌ها درکنار سایر انواع لوله گاز خانگی در دو نوع لوله توکار و لوله روکار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

لوله گاز روکار برای اجرای انشعابات و خطوط لوله در بخش ساختمان و پروژه استفاده می شوند. نظیر لوله گاز خانگی و یا لوله های گاز در فضای شهری و مانند آن. به بیان ساده تر این نوع لوله ها بر روی کار نمایان و قابل رؤیت و تعمیر هستند.

از طرفی دیگر لوله گاز توکار برای مواقعی که لوله و اتصالات درون کار مدفون می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. نظیر بسیاری از تأسیسات و لوله کشی های شهری، روستایی و صنعتی.

برای دریافت آخرین قیمت لوله گاز سپاهان می‌توانید با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰ تماس بگیرید.

خرید لوله فولادی مانیسمان