Skip to content

لیست قیمت لوله کالوپ ساوه

برای دریافت لیست قیمت امروز لوله اسپیرال کالوپ ، لوله جدار کالوپ ساوه و لوله سیاه درزدار کالوپ با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

معرفی شرکت لوله کالوپ ساوه

شرکت کالوپ در سال 1361 با هدف ساخت لوله فلزی آب برای زیرساخت صنعت آبرسانی کشور در شهر ساوه افتتاح گردید. این کارخانه پس از 22 سال تأمین موفق این بازار در سال 1383 لوله‌ با استاندارد API ( American National Standards Institute )  جهت ورود به صنعت نفت و گاز را تولید و عرضه نمود و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله گاز در کشور موفق به ارایه بیش از 8000 کیلومتر لوله‌ فولادی که در لوله کشی نفت و گاز رسانی نصب و مورد بهره‌ برداری قرارگرفته است، می‌باشد.

در سال 1388 در گام دیگری از توسعه کارخانجات شرکت کالوپ در شهر صنعتی سگزی اصفهان, خط تولید لوله‌ اسپیرال احداث و توسعه خط تولید لوله‌ فولادی ERW با قابلیت ورود به صنعت ساختمان و تولید انواع مقاطع بسته و توخالی سازه‌ فولادی ( Hollow Structural Section ) در دستور کار قرار گرفت.

همچنین در سال ۱۳۹۶ توسعه کارخانجات شرکت کالوپ در شهر صنعتی سگزی منجر به احداث 5 خط تولید لوله‌ اسپیرال با قابلیت تولید همزمان لوله‌ با قطر تا 120 اینچ و طول تا 18 متر جهت صنایع آبرسانی کشور گردید که ظرفیت تولید سالانه این کارخانجات بر اساس ترکیب محصولات حدود 500,000 تن برآورد می‌گردد.

لیست قیمت لوله کالوپ ساوه